Witaj na blogu!

Jest nam niezmiernie miło powitać Cię, drogi czytelniku, na naszym blogu – Jest fizjo!

Nasza misja?

Pragniemy zabrać Cię na wyprawę pośród rad, wskazówek i mitów dotyczących nie tylko rehabilitacji, ale wszystkiego co związane jest ze zdrowiem. Postaramy się w łatwy i przystępny sposób opisać pewne zjawiska i mechanizmy, które doprowadzać będą do szybszego powrotu do zdrowia, będą trzymały z dala od urazów i chorób czy pomnażały ogólne zdolności psychofizyczne.

Jak jest teraz?

Fizjoterapia jest stosunkowo często niedocenianą dziedziną nauk medycznych w Polsce. Dziwić to może, gdyż opierając się na wiedzy z zakresu fizjoterapii można w bardzo łatwy sposób pomnożyć swoje zasoby zdrowotne. Przekonali się o tym ludzie Europy zachodniej, gdzie to fizjoterapeuta jest właściwie lekarzem pierwszego kontaktu w przypadku problemów z układem ruchu.

Jak będzie?

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie i w Polsce nastąpi taka rewolucja. Co więcej, że wiedza zaczerpnięta z  Jest fizjo  zostanie wcielona do Waszego życia codziennego. My zaś gwarantujemy, że wpłynie to pozytywnie zarówno na Wasze samopoczucie, jak i zdrowie fizyczne.